Завод за унапређивање образовања и васпитања

Центар за професионални развој запослених у образовању

КОНКУРС

„Сазнали на семинару и применили у пракси"

ПОЗИВ

запосленима у образовању за приказ примене програма стручног усавршавања у пракси

Стручно усавршавање подразумева стицање нових и усавршавање постојећих знања, вештина и способности важних за унапређивање праксе.

Ради развијања и промовисања културе примене знања и вештина стечених на семинарима одобрених програма, позивамо запослене у предшколским установама, основним/средњим школама и домовима ученика који су похађали неки од одобрених семинара сталног стручног усавршавања и применили научено у свом раду, да своја искуства, у форми стручног рада, поделе са колегама.

Жеља нам је да овим путем мотивишемо учеснике семинара да примењују нова знања и вештине и подржимо запослене у размени идеја и позитивних искустава из праксе.

Начин слања пријаве - електронска форма.

Формулар се налази на сајту Завода www.zuov.gov.rs за Конкурс „Сазнали на семинару и применили у пракси" или директно на www.zuov.gov.rs/saznaliprimenili

(тип слова - Times New Roman; величина слова (сизе) - 12;

до 1800 карактера; плус прилог).

Рок за достављање пријава је  до 31.07.2011.

Изабрани  радови биће објављени у ЗБОРНИКУ радова у издању ЗУОВ-а и налазиће се у електронској бази на сајту ЗУОВ-а.

Три изабрана рада биће награђена.