У суботу и недељу 1. и 2. јуна семинар "Дигиталне дидактичке игре у раду са децом предшколског и раног школског узраста" одржан је у Косовској Митровици.  Семинару су у суботу присуствовали запослени у ПУ "Даница Јарамаз" Косовска Митровица, ПУ "Лане" Звечан, ПУ "Наша радост" Лепосавић", ПУ "Наше дете" Зубин поток, ПУ "Наша радост" Ораховац, ПУ "Весело детињство" Лешак, ПУ "Бамби" Сочаница, ПУ "Маја" Бање, ПУ "Цар Константин и Царица Јелена" Прилужје и ОШ "21. новембар" Вучитрн.

У недељу 2. јуна семинару присуствовали су васпитачи из: ПУ "Даница Јарамаз" Косовска Митровица, ПУ "Лане" Звечан, ПУ "Наша радост" Лепосавић", ПУ "Наше дете" Зубин поток, ПУ "Наша радост" Ораховац, ПУ "Весело детињство" Лешак, ПУ "Бамби" Сочаница, ПУ "Маја" Бање, ПУ "Цар Константин и Царица Јелена" Прилужје и ОШ "21. новембар" Вучитрн.

Семинар су реализовале Марија Крстић Радојковић, мастер васпитач, ПУ „Вукица Митровић“ Лесковац и Бојана Савић, мастер учитељ, васпитач, ПУ „Вукица Митровић“ Лесковац.