umece komunikacijeУ организацији Центра за стручно усавршавање у образовању у периоду од 18. до 20. септембра одржан је семинар "Умеће комуникације - како да говоримо и слушамо да би ученици желели да нас чују и да разговарају са нама".

У летњој учионици Центра за стручно усавршавање у образовању семинару су присуствовали наставници, учитељи и стручни сарадници са територије града Лесковца. Кроз овај тродневни програм учесници су унапредити своја знања о ефектима различитих васпитних и комуникацијских приступа, али и иматли прилику да овладају делотворним техникама за подстицање сарадње, развијање односа уважавања, пружање подршке и конструктивно решавање проблема.

Реализатори програма "Умеће комуникације - како да говоримо и слушамо да би ученици желели да нас чују и да разговарају са нама" у овом термину су биле Ирена Лободок Штулић, дипломирани школски психолог-педагог, Удружење грађана „ТИМ ПСИХОКОД„ из Београда и Сузана Станковић Илић, психолог ОШ "Васа Пелагић" из Лесковца.