У организацији Економске школе "Ђука Динић" из Лесковца, у среду 30. новембра је у просторијама Центра за стручно усавршавање у образовању одржана угледна активност.
Први део био је угледни час под називом "Пријем радника у радни однос" који су реализовале професорке Каролина Прокоповић и Данијела Јовановић Алексић са ученицима друге године. Оне су представиле ток и примену пројектног учења не само у реализацији овог часа већ и читавог наставног модула.
Други део била је панел дискусија "Пројектно учење" где се дискутовало о концепту, имплементацији и изазовима које носи пројектна настава.
Ову активност пратио је велики број професора ове школе, других школа, као и гости међу којима су били представници Школске управе Лесковац и Мреже РЦ и ЦСУ Србије.