У оквиру пројекта „Формирање пројектних тимова у основним школама“, који реализује Центар за стручно усавршавање у образовању Лесковац уз подршку „Мреже РЦ/ЦСУ Србије“, одржана је обука за представнике тринаест основних школа са територије општине Лесковац.

Основни циљ пројекта је упознавање школских тимова са правилима писања пројеката и оспособљавање наставника за израду успешних предлога пројеката, као успостављање партнерских односа између школа и Центра за стручно усаваршавање у образовању у смислу аплицирања код донатора кроз предлоге пројеката.

Као резултат ове обуке направљена је форма једног предлога пројекта на коме ће у наредном периоду наставити да раде заинтересоване школе заједно са Центром за стручно усавршавање.

Следећа обука којом ће бити обухваћено преосталих 12 основних школа општине Лесковац биће одржана 5. и 6.октобра 2013.године.

Слике са обуке можете видети ОВДЕ.