У суботу, 8. октобра 2022. године, у просторијама Центра за стручно усавршавање у образовању реализован је програм "Дигиталне дидактичке игре у раду са децом предшколског и раног школског узраста".
Овај програм стручног усавршавања подржан је од стране Центра за стручно усавршавање у образовању Лесковац и акредитован под каталошким бројем 500.
Основни циљ овог семинара јесте јачање професионалних компетенција наставника и васпитача у изради и примени веб алата, онлајн дидактичких игара, дигиталних наставних материјала у складу са принципима интерактивне наставе.
Реализатори семинара су: Марија Крстић Радојковић, мастер васпитач, ПУ „Вукица Митровић“ Лесковац; Бојана Савић, мастер учитељ, васпитач, ПУ „Вукица Митровић“ Лесковац.