Održan stručni skup "Odeljenjska zajednica kao polazište za aktivnu nastavu i unspešnu saradnju sa roditeljima"

U Centru za stručno usavršavanje je u petak 24.marta održan stručni skup na temu odeljenjske zajednice.

Cilj ovog primera dobre prakse je podstakticanje za jačanje različitih vidova saradnje sa učenicima i roditeljima kroz odeljenjsku zajednicu, osnaživanje za stvaranje pozitivne radne atmosfere u učionici i praćenje napredovanja učenika u skladu sa sposobnostima.

Autori i realizatori ovog stručnog skupa su: Dragoljub Mladenović, učitelj u penziji; Marija Stamenković, pedagog (bivši učenik); Ana Stanković, profesor srpskog jezika i književnosti (bivši učenik); Lidija Krstić Stojičić, učitelj (bivši učenik).