Početak projekta "MI i Vizantijska civilizacija"

U subotu 23.septembra je u Centru za stručno usavršavanje u obrazovanju počela realizacija projekta "MI i Vizantijska civilizacija" koji realizuje neformalna grupa mladih MI Leskovac uz finansijsku podršku Ministarstva omladine i sporta Srbije u okviru akcije "Mladi su zakon" u saradnji sa nevlainom organizacijom Narodni parlament.

Pored konferencije za medije realizovana su dva predavanja: "Vizantija kroz istoriju" i "Seoba naroda i Sloveni" koja su održali Milan Milenković i Aleksandar Milovanović, učenici III godine Ekonomske škole iz Leskovca.

Podršku za realizaciju ovog projekta dao je Naučni klub Centra za stručno usavršavanje u obrazovanju, Narodni muzej Leskovac, Visoka poslovna škola strukovnih studija Leskovac i Tehnološki fakultet Leskovac.