Центар за стручно усавршавање у образовању у сарадњи са Центром Психонега позива Вас да учествујете на предавању:

„КАКО (НЕ)УПРОПАСТИТИ СОПСТВЕНО ДЕТЕ“

Ово предавање ће се одржати 24. августа 2019. године у Центру за стручно усавршавање у образовању од 11.00 до 13:30 часова. Намењенo је свим заинтересованим родитељима и просветним радницима.

Присуство је бесплатно.

Садржај програма:

• Најчешће родитељске грешке у комуникацији са дететом;
  • Како одређени стил комуникације и васпитања изгледа из угла деце различитог узраста;
  • Погодности и опасности модерне технологије;
  • Адекватна и неадекватна награда и казна у васпитању;
  • Подстицање здравог самопоуздања код деце;
  • Терапијске технике усмерене на родитеље;
  • Терапијске технике усмерене на дете;
  • Питања присутних.

Трајање: 150 мин. ефективног рада + 15 мин. паузе

Аутор и реализатор је Стеван Станојевић, психолог, педагог, когнитивно-бихејвиорални психотерапеут под супервизијом, заступник Центра Психонега. Аутор је и реализатор више психолошких едукација и семинара.

Биографије и компетенције водитеља доступне на:

www.psihonega.in.rs и www.facebook.com/psihonega

Потребни подаци: име, презиме, установа, број мобилног телефона.

Просветни радници ће добити потврде о присуству на број сати трајања.

Било би нам задовољство да се одазовете нашем позиву и будете један од учесника!