Позивамо вас да се укључите у пројекат унапређивања рада наставника и стручних сарадника у области онлајн учења.

Овај пројекат је у организацији Образовно креативног центра и Центра за стручно усавршавање Лесковац и за циљ има унапређивање дигиталних компетенција наставника и стручних сарадника. Систем образовања се труди да прати развој технологије и њену употребу у настави, али да бисмо испратили тај напредак потребни су нам дигитално компетентни наставници. Велика бојазан је употреба технологије у настави без адекватне дидактике, на тај начин само ученицима одвлачимо пажњу од суштине и садржаја, па је један од основих циљева у овом пројекту и оспособљавање наставника за употребу технологије у настави, односно онлајн дидактике.

Као први корак у овом пројекту је предавање/радионица у ЦСУ Лесковац које ће се одржати 23. августа од 12:00 часова. Предавање/радионицу реализоваће Образовно креативни центар, а детаље можете погледати на следећој страници: okc.rs/okc-predavanje-u-leskovcu/

Позивамо вас да из ваше школе пошаљете једног или два наставника/стручних сарадника (предлажемо да то буде неко из тима за стручно усавршавање /професионални развој). Предавање/радионица трајаће око 1,5 сати а сваки учесник добија Уверење о похађаној обуци.

Пријаву можете извршити преко информативне стране: okc.rs/okc-predavanje-u-leskovcu/

или путем имејлова: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. и Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или на телефон: 064/286-30-80

Видимо се на предавању!